moskitiera ramkowa (3)
Jak zamontować moskitierę na drzwi balkonowe?
21 marca, 2020
Jak zmierzyć moskitierę drzwiową
Jak zmierzyć moskitierę drzwiową?
28 lipca, 2020

Bzyczące, kąsające komary spędzają Ci sen z powiek? Najlepszym zabezpieczeniem przed natrętnymi owadami w mieszkaniu są specjalne siatki na okna. Najbardziej opłaca się wybierać modele na wymiar. Wyjaśniamy, ile kosztuje założenie moskitiery!

Środki chemiczne, lepy czy inne rozwiązania nie są raczej zbyt skuteczne. Jeśli chce się dobrze zabezpieczyć mieszkanie przed owadami, trzeba zainwestować w profesjonalną instalację. Wiele osób obawia się jednak, że takie siatki są zbyt drogie. Dowiedz się, ile kosztuje założenie moskitiery!

Ile kosztuje założenie moskitiery?

Trudno jest jednoznacznie określić, ile kosztuje założenie moskitiery. Wszystko zależy od wymiarów, rodzaju, a także sposobu montażu siatki. Najtańsze są oczywiście nieduże, proste, ramkowe modele, a najdroższe – duże, przesuwne, otwierane czy rolowane. Mniej zapłaci się za warianty na wkręty, a więcej za te zakładane na specjalne zaczepy. Z tego względu, że samodzielnie wybiera się, jaki ma być zakupiony produkt, ma się wpływ na jego ostateczną cenę.

Montaż moskitier a cena

W większości przypadków płaci się nie tylko za zamówioną siatkę, ale też jej założenie przez fachowców. Zależność montaż moskitier a cena nie musi jednak wypadać niekorzystnie. Coraz więcej producentów wytwarza produkty, które z powodzeniem da się założyć samodzielnie. Szczególnie proste w instalacji są modele bezinwazyjne. Wystarczy w odpowiednich miejscach założyć specjalne zaczepy – nie potrzeba wiertarki ani innych narzędzi!

Czy założenie moskitiery jest drogie?

Wiele osób zastanawia się, czy założenie moskitiery jest drogie. Porównując ceny z produktami dostępnymi w markecie, rzeczywiście zamówienie siatki na wymiar wiąże się z większymi kosztami. Zakup takiej instalacji jest jednak inwestycją na wiele lat. Zliczając wydatki na tanie siatki wymieniane co sezon czy np. środki chemiczne, okaże się, że w ogólnym rozrachunku jest to o wiele lepsze wyjście!

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje założenie moskitiery. Nie jest jednak to aż tak duży wydatek, jak mogłoby się wydawać. Zainwestuj w profesjonalną siatkę, a zagwarantujesz sobie spokój na wiele lat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok