Jaki materiał na rolety plisowane
Jaki materiał na rolety plisowane?
26 lutego, 2020
Ile kosztuje założenie moskitiery?
28 czerwca, 2020
moskitiera ramkowa (3)

Balkon to świetne udogodnienie, ale też droga wstępu dla owadów. Drażnią Cię nieproszeni goście wpychający się do mieszkania podczas każdego wietrzenia czy wyjścia na zewnątrz? Wyjaśniamy, jak zamontować moskitierę na drzwi balkonowe!

O ile kwestia instalacji siatek przeciwko owadom jest dość oczywista, o tyle nie każdy wie, jak zabezpieczyć drzwi. Tymczasem w prosty sposób można ochronić wnętrze swojego mieszkania przed latającymi intruzami. Dowiedz się, jak zamontować moskitierę na drzwi balkonowe!

Jak zamontować moskitierę na drzwi balkonowe?

Balkon często wykorzystuje się do szybkiego wietrzenia mieszkania lub po prostu zostawia się uchylone drzwi, gdy któryś z domowników na nim przebywa. Wtedy do wnętrza może wlecieć sporo owadów – szczególnie wieczorem. Najskuteczniejszym zabezpieczeniem przeciwko insektom są siatki. By zamontować moskitierę na drzwi balkonowe należy przewiercić specjalną instalację, którą otwiera się i zamyka za pomocą zawiasów.

Montaż moskitiery na drzwi balkonowe

Montaż moskitiery na drzwi balkonowe nie jest skomplikowanym zadaniem. Najpierw umieszcza się zawiasy/samodomykacze w danym miejscu na ramie. Po wykonaniu nawierceń mocuje się je za pomocą wkrętów. Następnie zakłada się na nie ramkę z siatką. Potem pozostaje jedynie odtłuścić odpowiednie powierzchnie, by móc przykleić magnesy i klamki.

Drzwi balkonowe a montaż moskitiery

Taki montaż moskitiery na drzwi balkonowe umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie. Dzięki samozamykaczom/magnesom siatka sama się domyka, więc minimalizuje się czas, w którym owady mogą przedostać się do mieszkania. Nie trzeba też martwić się o nią np. gdy wychodzi się z balkonu z zajętymi rękami. Cała instalacja bardzo dobrze wygląda, nie sprawia żadnych kłopotów w użytkowaniu i świetnie się sprawdza.

Kup moskitiery na Agatarolety.pl

By zamontować moskitierę na drzwi balkonowe nie potrzeba żadnego specjalistycznego sprzętu oprócz wiertarki. Większość osób powinna bez problemu poradzić sobie z założeniem takiej instalacji. Zainwestuj w profesjonalne, wygodne zabezpieczenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok