Ile kosztuje założenie moskitiery?
28 czerwca, 2020
Moskitiery ramkowe do okien drewnianych
Moskitiery ramkowe do okien drewnianych
25 sierpnia, 2020
Jak zmierzyć moskitierę drzwiową

Natrętne owady mogą dostawać się do mieszkania nie tylko przez okna, ale też drzwi do tarasu czy balkonu. Z powodzeniem da się jednak założyć na nie specjalne, otwierane siatki. Wyjaśniamy, jak zmierzyć moskitierę drzwiową!

Siatka nie musi wcale odcinać wyjścia na zewnątrz. W sprzedaży dostępne są otwierane, rolowane i przesuwne modele. Czy są trudne w założeniu? Jak sprawdzić, jakie powinny mieć wymiary? Dowiedz się, jak zmierzyć moskitierę drzwiową!

Czytaj więcej na https://www.agatarolety.pl/blog/jak-zmierzyc-moskitiere-drzwiowa/.

Jak zmierzyć moskitierę drzwiową?

By cała instalacja była w stu procentach skuteczna i mogła działać bez zarzutu, musi być odpowiednio dopasowana pod względem rozmiaru. Wiele osób rezygnuje z zakupu, ponieważ nie wie, jak zmierzyć moskitierę drzwiową. Wbrew pozorom, zadanie to wcale nie jest aż tak trudne. Wystarczy odrobina cierpliwości i dokładności oraz metalowa, zwijana miarka.

Pomiar moskitiery drzwiowej

Pomiar moskitiery drzwiowej nie jest trudnym zadaniem, jeśli wie się, co trzeba sprawdzić. Najważniejsze są trzy wartości: szerokość światła ramy okna, wysokość światła ramy okna oraz odległość od dołu drzwi do dolnej części poprzeczki w siatce. Po tym, gdy już się je zmierzy, zazwyczaj trzeba jeszcze dodać zapas ok. 3 cm. Większość producentów zamieszcza szczegółowe instrukcje odnośnie do tego, jak wykonać pomiary, a w razie kłopotów można się też po prostu skontaktować z obsługą.

Dlaczego warto zamówić moskitierę drzwiową na wymiar?

Moskitiera drzwiowa na wymiar jest idealnie dopasowana, dlatego nie wpuści żadnego owada i będzie wygodna w użytkowaniu. Zamawiając taką instalację ma się pewność, że pod każdym względem dostosuje się ją do własnych oczekiwań. Będzie nie tylko świetnie się sprawdzać, ale też estetycznie wyglądać. Takie rozwiązanie jest nieco droższe, ale na pewno warto w nie zainwestować.

Wiedząc już, jak zmierzyć moskitierę drzwiową, zamów do swojego domu idealny model. Możesz bez obaw wietrzyć mieszkanie i spędzać czas na balkonie czy tarasie. Zapomnij o obrzydliwych, natrętnych insektach wpychających się do Twojego domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok