Jak zmierzyć moskitierę drzwiową
Jak zmierzyć moskitierę drzwiową?
28 lipca, 2020
Jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną
Jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną?
30 września, 2020
Moskitiery ramkowe do okien drewnianych

Drażnią Cię owady wlatujące do mieszkania, ale nie jesteś przekonany do założenia siatki? Wbrew pozorom taka instalacja wcale nie musi oszpecić okna. Radzimy, jak wybrać najlepsze moskitiery ramkowe do okien drewnianych!

Specjalne siatki da się założyć nie tylko na standardowych, plastikowych ramach. Jeśli posiadasz w domu nietypowe modele, jak najbardziej możesz je zabezpieczyć. Dowiedz się, jakie moskitiery ramkowe do okien drewnianych najlepiej się sprawdzają!

Moskitiery ramkowe do okien drewnianych

Siatki przeciwko owadom mogą być z powodzeniem zakładane w różnych warunkach. Moskitiery ramkowe do okien drewnianych nie zawsze muszą być przykręcane. W wielu przypadkach sprawdzą się specjalne zaczepy, które nie naruszają ciągłości ramy. Nie ma więc potrzeby uszkadzania pięknego drewna. Dzięki zatrzaskom instalację można też w każdej chwili wygodnie zdjąć, np. do umycia lub przechowania na zimę.

Jak dobrać moskitiery ramkowe do drewnianych okien?

Wiele osób ma obawy, że siatka na owady będzie po prostu nieestetycznie wyglądać i odbierze cały urok aranżacji. Moskitiery ramkowe do drewnianych okien mogą jednak być tak wykonane, że będą ledwo zauważalne. Siatka w delikatnym odcieniu szarości jest bardzo neutralna dla wzroku. Ramka może być natomiast wykończona drewnopodobnymi naklejkami, dzięki którym instalacja nie będzie się odróżniać od okna.

Gdzie kupić moskitiery ramkowe do okien drewnianych?

By mieć możliwość pełnego spersonalizowania kupowanego produktu, siatki na owady najlepiej jest zamawiać przez Internet. Wykonane na wymiar moskitiery do okien drewnianych będą pod każdym względem idealnie pasować. Co więcej, zostaną wyprodukowane z wysokogatunkowych materiałów, dlatego będą bardziej odporne. Warto zainwestować w taką profesjonalną osłonę, jeśli nie chce się oszpecić drewnianej ramy.

Zapomnij o owadach fruwających po mieszkaniu! Wykonane na zamówienie moskitiery ramkowe do okien drewnianych są najlepszym i najwygodniejszym zabezpieczeniem. Czuj się w pełni swobodnie w swoim domu, niezależnie od pory dnia czy nocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok