Jak zamontować plisy bezinwazyjne?
5 stycznia, 2021
rolety dzień-noc w kasecie (7)
Firany i rolety – czy można je łączyć?
15 marca, 2021

Okna na poddaszu wymagają odpowiedniej aranżacji. Zwykle zakłada się na nich klasyczne rolety na prowadnicach, ale jest jeszcze inna opcja. Wyjaśniamy, czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe!

Rolety plisowane cieszą się rosnącym powodzeniem. Osoby zadowolone z ich zakupu często starają się założyć je we wszystkich pomieszczeniach w domu. Osłony tego typu w zależności od warunków raz sprawdzają się lepiej, a raz gorzej. Dowiedz się, czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe!

Czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe?

Wiele osób zastanawia się, czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe. W sklepach można znaleźć rolety plisowane o takim przeznaczeniu. Zakłada się ją tuż przy szybie i rozwija na prowadnicach, dlatego mogą działać pod kątem. Przy tym umożliwiają bardzo swobodne dostosowanie warunków oświetleniowych, co jest niezwykle przydatne na mocno nasłonecznionych poddaszach. W teorii są idealną osłoną, ale jak jest w praktyce?

Plisa na okno dachowe – jak się sprawdza?

Plisa na okno dachowe jest niezwykle wygodną, funkcjonalną, a do tego estetyczną osłoną. Zdaniem wielu osób sprawdza się o wiele lepiej niż klasycznie rozwijane rolety. Ponieważ można rozsuwać je nie tylko z góry na dół, ale też odwrotnie, dają wiele możliwości. Jeśli wybierze się tkaninę o odpowiedniej transparentności, będą praktyczne zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Kup na https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/plisy.

Gdzie kupić plisy na okna dachowe?

Zastanawiasz się, gdzie kupić plisy na okna dachowe? Koniecznie zamów je na wymiar. Taka inwestycja jest nieco droższa, ale daje pewność, że osłony pod każdym względem będą idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Do tego zostaną wykonane z materiałów wysokiej jakości, dlatego przez wiele lat będą działać i wyglądać bez zarzutu. W razie potrzeby niektórzy producenci oferują także gwarancyjne oraz pogwarancyjne naprawy, dlatego zawsze można liczyć na wsparcie.

Podsumowując – czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe? Jak najbardziej tak! Osłona ta jest niezwykle praktycznym, efektownym elementem wyposażenia. Zamów odpowiedni model i stwórz idealne warunki na swoim poddaszu!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok