Jak wymienić roletę w kasecie
Jak wymienić roletę w kasecie?
30 grudnia, 2020
Czy plisa jest dobrym rozwiązaniem na okno dachowe?
26 lutego, 2021

Tak zwane rolety plisowane cieszą się rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego – interesująco wyglądają, a do tego mają ciekawe działanie. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że da się je założyć bez użycia wiertarki. Wyjaśniamy, jak zamontować plisy bezinwazyjne!

W wynajmowanych mieszkaniach czy domach z zabytkowymi oknami raczej nie przywierca się osłon na stałe. Wiele osób woli takie aranżacje, bo po prostu prościej je przymocować. Czy każdy rodzaj rolet da się tak zainstalować? Dowiedz się, jak zamontować plisy bezinwazyjne!

Jak zamontować plisy bezinwazyjne?

Rolety plisowane wyróżniają się swoją ciekawą budową. Składają się z dwóch profili i prowadnic, na których rozpięty jest materiał zwinięty w harmonijkę. Dzięki temu osłonę da się rozwijać z góry na dół, ale też odwrotnie. Takie działanie daje wiele różnych możliwości. Wbrew pozorom nie trzeba go przywiercać. Mało kto wie jednak, jak zamontować plisy bezinwazyjne. Okazuje się, że jest to bardzo prosty proces.

Montaż plis bezinwazyjnych

Montaż plis bezinwazyjnych nie powinien sprawić większych kłopotów nawet osobom, które nigdy nie zajmowały się takimi sprawami. Wystarczy założyć na ramę okna specjalne zaczepy, do których następnie przykręca się ruchome profile. Do nich dokłada się prowadnice z materiałem – i gotowe! Większość producentów dołącza do produktów szczegółowe instrukcje. Niektórzy umieszczają na swoich stronach dokładne rysunki, a nawet filmy, dlatego każdy sobie poradzi.

Gdzie kupić plisy montowane bezinwazyjnie?

Właśnie zastanawiasz się, gdzie kupić plisy montowane bezinwazyjnie? Osłony te da się znaleźć w marketach, ale najrozsądniej jest zamówić je przez Internet. Ten typ aranżacji powinien być idealnie dopasowany, a także wykonany z materiałów najwyższej jakości. Tylko wtedy rolety będą przez długi czas działać bez zarzutu.

Skoro wiesz już, jak zamontować plisy bezinwazyjne, zamów idealny model do swojego domu. Zainwestuj w profesjonalną aranżację, dopasowaną do Twoich potrzeb. Przekonaj się, jakie to wygodne i proste!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok