Jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną
Jaka moskitiera na okno z roletą zewnętrzną?
30 września, 2020
Jak wymienić roletę w kasecie
Jak wymienić roletę w kasecie?
30 grudnia, 2020
rolety dzień-noc w kasecie (4)

Osłony okienne są codziennie intensywne eksploatowane. Przez to stopniowo zużywają się i niszczą. Można jednak dodatkowo je zabezpieczyć, tak by wydłużyć ich żywotność. Podpowiadamy, jakie rolety w kasecie sprawdzają się na co dzień!

Wystarczy jeden element, by aranżacja okienna była nie tylko bardziej wytrzymała, ale też estetyczniejsza. Czy taki dodatek ma jakiś wpływ na działanie osłony? Dowiedz się, jakie rolety w kasecie sprawdzają się na co dzień!

Jakie rolety w kasecie sprawdzają się na co dzień?

Kasetę można założyć na klasyczną roletę, ale też nieco nowocześniejsze odmiany, np. dzień i noc. Dobrze współpracuje także z modelami posiadającymi specjalne tkaniny, m.in. z warstwą gumy (zaciemniające), powłoką refleksyjną czy wkładką termoizolacyjną. Jakie rolety w kasecie sprawdzają się na co dzień? Tak naprawdę wszystkie te, które da się zwinąć. Są jednak szczególnie przydatne w przypadku modeli z delikatnymi materiałami.

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/o-czym-nalezy-pamietac-wybierajac-rolety-w-kasecie/

Zalety rolet w kasecie

Rolety w kasecie po zwinięciu są zabezpieczone przed kurzem, promieniowaniem UV, wilgocią oraz innymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu wolniej się niszczą i na dłużej zachowują dobrą kondycję. Co więcej, taki element sprawia, że instalacja jest bardziej dyskretna. W ten sposób można jeszcze lepiej dopasować ją do ramy okna oraz wystroju.

Gdzie kupić rolety w kasecie?

Zastanawiasz się, gdzie kupić rolety w kasecie? Najlepiej jest zamówić je na wymiar przez Internet. Tak wyprodukowane osłony są z reguły wytrzymalsze, a do tego da się je dowolnie spersonalizować. Będą miały odpowiednie parametry oraz wygląd, więc staną się funkcjonalnym i estetycznym elementem wyposażenia. Bywają nieco droższe, ale ich zakup to dobra inwestycja – są wykonane z materiałów wysokiej jakości, więc będą Ci służyć przez wiele lat.

Wiedząc już, jakie rolety w kasecie sprawdzają się na co dzień, znajdź najlepszy model dla siebie. Zainwestuj w produkty na zamówienie, a na pewno będziesz zadowolony. Spraw sobie idealne osłony okienne!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok