zaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – na co zwrócić uwagę przy zakupie?
30 sierpnia, 2019
Z jakiego materiału zrobione są rolety podgumowe?
23 listopada, 2019
materiał na rolety podgumowane

Wybór osłon okiennych do sypialni jest bardzo ważny. Nie tylko są elementem wystroju, ale także ważną częścią wyposażenia, która ma wpływ na jakość naszego snu. Zdaniem wielu specjalistów najlepiej sprawdzają się rolety podgumowane w kasecie. Wyjaśniamy dlaczego są tak skuteczne!

Zastanawiasz się jak zaaranżować okno w sypialni? W tym przypadku nie możesz skupiać się tylko na wyglądzie. Jaki model zapewnia skuteczną ochronę przed światłem i co za tym idzie – spokojny sen? Najbardziej praktyczne są rolety podgumowane w kasecie! Przekonaj się, dlaczego tak jest!

Jak działają rolety podgumowane w kasecie?

Rolety podgumowane w kasecie gwarantują absolutne zaciemnienie pomieszczenia. Zewnętrza warstwa gumy zupełnie blokuje promienie słoneczne oraz światło innego pochodzenia. Dzięki temu możesz zapewnić sobie ciemność zarówno podczas nocnego snu, jak i popołudniowej drzemki czy weekendowego, porannego „dosypiania”. Według licznych badań takie warunki sprawiają, że sen jest najbardziej zdrowy.

Dlaczego warto wybrać rolety podgumowane w kasecie?

Jeśli zależy Ci na tym, by Ty i Twoi bliscy mogli zawsze zdrowo wypocząć, rolety podgumowane w kasecie to jeden ze sposobów, w jaki możesz to zapewnić. Takie osłony przydają się także w innych pomieszczeniach, gdzie nie powinno docierać światło, np. w spiżarni czy na strychu. Montaż na prowadnicach i w kasecie nie tylko gwarantuje możliwie najlepsze zasłonięcie okna, ale także estetyczny wygląd instalacji oraz jej dłuższą żywotność.

Przeczytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/z-jakiego-materialu-zrobione-sa-rolety-podgumowane/

Rolety podgumowane w kasecie – gdzie kupić?

Rolety podgumowane w kasecie muszą być idealnie dopasowane do okien – tylko wtedy będą poprawnie spełniać swoją rolę. Z tego względu najlepiej jest zamówić je na wymiar. Przy okazji można dobrać ich wygląd oraz sposób montażu do swoich preferencji. Takie rozwiązanie jest droższe, ale zdecydowanie najlepsze przy tym modelu.

Rolety podgumowane w kasecie to niezwykle praktyczny elementy wyposażenia. Zainstaluj je w swojej sypialni, a od razu odczujesz różnicę! Zadbaj o swój zdrowy i spokojny sen, wybierając tę skuteczną, estetyczną osłonę okienną!

Więcej ciekawych artykułów na temat rolet przeczytasz na blogu sklepu internetowego z roletami Agatarolety.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok